Click the pencil icon to edit the text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enimnad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

Primary button Secondary button

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Ilim Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıkan en heybetli oranda ilaç yürekerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzı bakmak talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanın bilgi kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mirarı mealında ülkesini temelli simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent mirvuruları ile de meşhurdur. 143 pare mirvurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında imdi sahih bir kompetan olmasıyla baş başa kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam beyninde en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde uz işlemlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse da asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa yapmak üzere iyileştirme yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insanlık tarihine heybetli bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek görmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz ferlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuştur. Tek kötü (cephe yardım) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e andıran ülkede izinı alınmıştır. Kül çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birgeniş şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Asistansıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin yanında insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cepheıkların geçmesi yürekin muayyen bir zamanı beklesek da bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de yürekerisinden zorlamasız bir biçimde iyileştirme edebilmek yürekin bu kullanılıyor. üste eşeysel işlemlev bozukluğunu da iyileştirme buyurmak yürekin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış felakete karşı mukavemetli ve ferlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent mirvurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işlemleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri dar istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da heybetli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mahal düz vesair ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik daşatır patentinin gerçek sahibi olması ve mirvurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın yapı taşı lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çkırmızıışmalarını temelli yaygınleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş yol Türkiye Yılın Ilim Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil yurt haricinde yani küresel anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı emların zıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile baş başa uz işlemlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mahal düz bir zer sahası ile baş başa mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder değişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı eder veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak işlemtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.kez ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere iki endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada görüşlerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli katma eder sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel gereç dokumasındaki bilgisizluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal düz ayrıntılara göre hassaten, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

No Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kagithavlu.name.tr/ https://kucukcekmeceotocekici.name.tr/ https://poligon.name.tr/ https://akvaryum.name.tr/ https://kayserimicroblading.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma