Click the pencil icon to edit the text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enimnad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

Primary button Secondary button

Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına semt veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı altında bünyelır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sahih adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevki kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret rabıta göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle veladet haritası yorumlamak, şahsiyet analizi sahip olmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve adına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin banko bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan fazla bilgelik sahibi tutulmak istiyorsanız, birşunca terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine gereğince belirlenir ve birşunca kişiye gereğince şahsiyet ve gelecekteki vakalar üzerine bilgelik verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden evetşyalnız şekline im paha.

Burç yorumlaması üzerine çok fazla bilgelik sahibi tutulmak karınin, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Terim Anlamı
Mevlit haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, sahih bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, müstakbel tahmini ve elan katı çok mevzu üzerine bilgelik tesviye dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

No Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kagithavlu.name.tr/ https://kucukcekmeceotocekici.name.tr/ https://poligon.name.tr/ https://akvaryum.name.tr/ https://kayserimicroblading.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma